RM12F7152CT
MFR.Part #
RM12F7152CT
JLCPCB Part #
C4232722
Description
-55℃~+155℃ 250mW 71.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS