25121WF100JT4E
MFR.Part #
25121WF100JT4E
JLCPCB Part #
C47019
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS