RM25J124CT-U
MFR.Part #
RM25J124CT-U
JLCPCB Part #
C4231469
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 3W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS