RM12F6202CT
MFR.Part #
RM12F6202CT
JLCPCB Part #
C4230979
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS