RN12B4992CT5-25
MFR.Part #
RN12B4992CT5-25
JLCPCB Part #
C4230592
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 125mW 49.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS