181207F100LT4E
MFR.Part #
181207F100LT4E
JLCPCB Part #
C473601
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 200V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±800ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS