25121WJ0222T4E
MFR.Part #
25121WJ0222T4E
JLCPCB Part #
C473587
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS