0201WMF1803TEE
MFR.Part #
0201WMF1803TEE
JLCPCB Part #
C473559
Description
-55℃~+155℃ 180kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS