0201WMJ0682TEE
MFR.Part #
0201WMJ0682TEE
JLCPCB Part #
C473536
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS