RN10B4531CT1-25
MFR.Part #
RN10B4531CT1-25
JLCPCB Part #
C4228858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS