0201WMF4991TEE
Extended
Manufacturer
UNI-ROYAL(Uniroyal Elec)
MFR.Part #
0201WMF4991TEE
JLCPCB Part #
C473528
Package
0201
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.99kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS