0201WMF5602TEE
MFR.Part #
0201WMF5602TEE
JLCPCB Part #
C473524
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 56kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS