0201WMF7501TEE
MFR.Part #
0201WMF7501TEE
JLCPCB Part #
C473504
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS