0201WMJ047JTEE
MFR.Part #
0201WMJ047JTEE
JLCPCB Part #
C473492
Description
-100ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 25V 4.7Ω 50mW Thick Film Resistor ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS