0201WMF9102TEE
MFR.Part #
0201WMF9102TEE
JLCPCB Part #
C473474
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS