RN04D2051CT10-25
MFR.Part #
RN04D2051CT10-25
JLCPCB Part #
C4228104
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS