0201WMF2203TEE
MFR.Part #
0201WMF2203TEE
JLCPCB Part #
C473458
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS