0201WMF1502TEE
MFR.Part #
0201WMF1502TEE
JLCPCB Part #
C473452
Description
-55℃~+155℃ 15kΩ 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS