0201WMF806JTEE
MFR.Part #
0201WMF806JTEE
JLCPCB Part #
C473438
Description
-55℃~+155℃ 25V 50mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS