0201WMF1050TEE
MFR.Part #
0201WMF1050TEE
JLCPCB Part #
C473049
Description
-55℃~+155℃ 105Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS