RM10F7501CT
MFR.Part #
RM10F7501CT
JLCPCB Part #
C4227766
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS