RM12F18R0CT
MFR.Part #
RM12F18R0CT
JLCPCB Part #
C4227595
Description
-55℃~+155℃ 18Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS