RM04F1910CT
MFR.Part #
RM04F1910CT
JLCPCB Part #
C4227557
Description
-55℃~+155℃ 191Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS