RN10B2872CT5-25
MFR.Part #
RN10B2872CT5-25
JLCPCB Part #
C4225638
Description
-55℃~+155℃ 100mW 28.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS