RC2012J301CS
MFR.Part #
RC2012J301CS
JLCPCB Part #
C4223244
Description
-55℃~+155℃ 125mW 300Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS