RCS0603J161CS
MFR.Part #
RCS0603J161CS
JLCPCB Part #
C4222284
Description
-55℃~+125℃ 160Ω 50mW Thick Film Resistor ±250ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS