RM04F75R0CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM04F75R0CT
JLCPCB Part #
C4222135
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 75Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS