KM337M200L36RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM337M200L36RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C46888
Package
Plugin,D18xL36mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 200V 330uF 36mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL36mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS