RC1005F1870CS
MFR.Part #
RC1005F1870CS
JLCPCB Part #
C4218732
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS