KM826M400L30RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM826M400L30RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C46880
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
18mm 2000hrs@105℃ 30mm 400V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS