KM686M400K30RR0VH2FP0
Extended
Manufacturer
CX(Dongguan Chengxing Elec)
MFR.Part #
KM686M400K30RR0VH2FP0
JLCPCB Part #
C46878
Package
Plugin,D16xL30mm
Description
16mm 2000hrs@105℃ 30mm 400V 68uF 7.5mm ±20% 插件,D16xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS