RM02J915CT
MFR.Part #
RM02J915CT
JLCPCB Part #
C4216797
Description
-55℃~+125℃ 50mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS