RM12F9310CT
MFR.Part #
RM12F9310CT
JLCPCB Part #
C4216005
Description
-55℃~+155℃ 250mW 931Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS