RM04F1652CT
MFR.Part #
RM04F1652CT
JLCPCB Part #
C4214505
Description
-55℃~+155℃ 16.5kΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS