RM14F54R9CT
MFR.Part #
RM14F54R9CT
JLCPCB Part #
C4209897
Description
-55℃~+155℃ 333mW 54.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS