RC2012F3241CS
MFR.Part #
RC2012F3241CS
JLCPCB Part #
C4208822
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.24kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS