RM04F16R2CT
MFR.Part #
RM04F16R2CT
JLCPCB Part #
C4205933
Description
-55℃~+155℃ 16.2Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS