RC1005F15R8CS
MFR.Part #
RC1005F15R8CS
JLCPCB Part #
C4204985
Description
-55℃~+155℃ 15.8Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS