RM10F1100CT
MFR.Part #
RM10F1100CT
JLCPCB Part #
C4202608
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS