RM12F7873CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM12F7873CT
JLCPCB Part #
C4202448
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS