RM10J825CT
Extended
Manufacturer
CAL-CHIP ELECTRONICS, INC.
MFR.Part #
RM10J825CT
JLCPCB Part #
C4202430
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 8.2MΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS