RU3216FR036CS
MFR.Part #
RU3216FR036CS
JLCPCB Part #
C4202131
Description
-55℃~+155℃ 36mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS