RC1005F1R02CS
MFR.Part #
RC1005F1R02CS
JLCPCB Part #
C4199906
Description
-55℃~+155℃ 1.02Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS