RM12F1823CT
MFR.Part #
RM12F1823CT
JLCPCB Part #
C4199182
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS