RC0402F9313CS
MFR.Part #
RC0402F9313CS
JLCPCB Part #
C4198490
Description
-55℃~+125℃ 31.25mW 931kΩ Thick Film Resistor ±1% ±250ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS