RC1005F115CS
MFR.Part #
RC1005F115CS
JLCPCB Part #
C4197830
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS