RM04F1300CT
MFR.Part #
RM04F1300CT
JLCPCB Part #
C4197428
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS