RM20J390CT
MFR.Part #
RM20J390CT
JLCPCB Part #
C4197355
Description
-55℃~+155℃ 39Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS