RM06F2670CT
MFR.Part #
RM06F2670CT
JLCPCB Part #
C4195823
Description
-55℃~+155℃ 100mW 267Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS