RC1005F1R18CS
MFR.Part #
RC1005F1R18CS
JLCPCB Part #
C4194888
Description
-55℃~+155℃ 1.18Ω 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS